Bojana Marković je obeležila novembar mesec u Viner štediše super ligi. Primač servisa Tent-a bila je najbolja igračica u mesecu iza nas u izboru Sportskog žurnala, Udruženja odbojkaških klubova Prvih liga (UOKPL) i kompanije Viner štediše osiguranje, generalnog sponzora Super lige.

Bojani je trofej sportskog žurnala uoči meča devetog kola između Jedinstva i TENT-a u Užicu uručio Milovan Bošković, član Predsedništva UOKPL, a ček u iznosu na 500 evra Vesna Jotić, direktor filijale Viner štediše u Užicu.

Iza Bojane Marković, koja je sakupila 16 Gran pri poena ostale su: Aleksandra Cvetićanin (NIS Spartak) sa 11 poena, Nevena Iričanin (Varadin BMG) i Ivana Mrdak (NIS Spartak) sa po 10, Anita Zlatić i Suzana Biševac (obe Kolubara) i Milica Radović (Radnički) sa po osam.